Experience Inc. Jobs

Job Information

3M Operator produkcji in Wroclaw, Poland

Job Description:

Job Description

3M Wrocław poszukuje chętnych do pracy na stanowisku Operator Produkcji.

Lokalizacja: Wrocław, ul. Kowalska 143

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą 3M

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności od 5300 brutt

  • Nagroda urlopowa w ramach regulaminu wynagrodzeń (ok. 20% wynagrodzenia miesięcznego)

  • Liczne benefity: opieka medyczna (LuxMed), ubezpieczenie na życie (UNIQA), program emerytalny (2 warianty: PPE lub EPO), karta multisport, gabinet medyczny na terenie firmy

  • Świadczenia z ZFŚS: m.in. świadczenia świąteczne i inne

  • Dofinansowane posiłki w stołówce firmowej, bezpłatna kawa i herbata

  • Bezpłatny transport z Wrocławia (Kromera), Oleśnicy oraz z Jenkowic

  • Możliwość rozwoju w ramach firmy oraz zdobycia dodatkowych uprawnień

  • System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek;

  • Pakiet szkoleń onboardingowych wprowadzających do pracy na danym stanowisku

Twój zakres zadań:

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn i urządzeń

  • Kontrola parametrów procesu technologicznego

  • Rozliczanie i raportowanie zleceń produkcyjnych

    Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych oraz w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Komunikatywność oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Uprawnienia UDT na suwnice i/lub na wózki jezdniowe

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zaaplikuj już teraz!

Jak zaaplikować?

DirectEmployers