Experience Inc. Jobs

Job Information

CBRE Facility Technician in Wroclaw, Poland

Facility Technician

Job ID

137993

Posted

03-Oct-2023

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland

Technik obiektu/ Technik FM

Główne obowiązki:

· Obsługa techniczna systemów: elektroenergetycznych, wentylacji i klimatyzacji, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych kompleksu obiektów o charakterze produkcyjno-magazynowym.

· Bieżąca obsługa obiektu - utrzymanie w gotowości eksploatacyjnej systemów, instalacji i urządzeń technicznych .

· Usuwanie awarii urządzeń i instalacji technicznych (HVAC, tryskacze, ppoż, SSP, elektryka, hydraulika, pneumatyka).

· Wykonywanie pomiarów elektrycznych i sporządzanie raportów (po uzyskaniu uprawnień).

· Diagnozowanie przyczyn zużycia instalacji i urządzeń energetycznych oraz różnego rodzaju usterek i uszkodzeń.

· Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń.

· Monitoring mediów.

· Przygotowywanie planów przeglądów budynkowych.

· Praca w komputerowych systemach raportowania przeglądów i usterek.

Wymagania:

· Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, hvac, wod-kan.

· Wykształcenie min. średnie techniczne.

· Minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

· Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

· Czynne prawo jazdy kat. B.

· Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy.

· Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.

· Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel.

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

· Zatrudnienie na umowę o pracę.

Prywatną opiekę medyczną.,benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers