Experience Inc. Jobs

Job Information

Carrier Technik Serwisu Instalacji Chłodniczych / Piła, Szczecin, Gorzów Wielkopolski in Warsaw, Poland

Country:

Poland

Location:

Konstruktorska 13, Warszawa 02-673, Poland

Zbuduj swoją karierę opartą na zaufaniu

W firmie Carrier dołączasz do światowego lidera w zakresie zdrowych, bezpiecznych, zrównoważonych i inteligentnych rozwiązań dla budynków i chłodniczych łańcuchów dostaw. Tworzymy rozwiązania, które mają znaczenie dla ludzi i całej planety – a nasi pracownicy są sercem tego wszystkiego. Jesteśmy firmą innowatorów i osób rozwiązujących problemy, których łączy The Carrier Way – nasza wizja, wartości i kultura. Największymi atutami firmy Carrier są wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników.

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego zespołu.

O stanowisku

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Technik Serwisu. Do głównych zadań należeć będzie skuteczne i terminowe wykonywanie przeglądów instalacji, usuwanie awarii i usterek oraz realizacja prac bezpiecznie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa Carrier Chłodnictwo Polska (BHP/EHS).

Obowiązki:

· Wykonywanie cyklicznych przeglądów instalacji chłodniczych.

· Przygotowywanie kompletnego protokołu przeglądu.

· Usuwanie awarii i usterek zleconych przez Dyspozytorów Serwisu Carrier Chłodnictwo Polska.

· Realizacja zleconych prac w zakresie modernizacji instalacji chłodniczych wykonywanych przez Dział Serwisu.

· Uczestnictwo w uruchomieniach i odbiorach nowych instalacji chłodniczych.

· Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i inne materiały niezbędne do zapewnienia ciągłości wykonywanych prac.

· Wypełnianie kart serwisowych po każdej wizycie na obiekcie.

· Pozyskiwanie zamówień w zakresie napraw, modernizacji i części zamiennych.

· Przygotowanie z Kierownikiem regionu oferty do Klienta.

· Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę.

Wymagania:

· Wykształcenie chłodnicze.

· Znajomości zagadnień chłodniczych i klimatyzacyjnych.

· Uprawnienia Elektryka, grupa I, E 2,5,10.

· Uprawnienia Energetyka, grupa II, E 5,10.

· Świadectwo kwalifikacji R22 lub F-Gas.

· Uprawnienia do lutowania twardego lub spawania gazowego.

· Doświadczenie zawodowe w dziedzinie instalacji chłodniczych.

· Doświadczenia zawodowe w dziedzinie instalacji klimatyzacyjnych typu SPLIT i Multi SPLIT, VRV.

· Obsługa komputera, pakiet MS Office.

· Prawo jazdy kategorii B.

· Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Benefity:

Zobowiązujemy się do oferowania konkurencyjnych programów świadczeń i benefitów dla wszystkich naszych pracowników.

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

· System premiowy.

· Prywatna opieka medyczna.

· Benefit Systems.

· Duże możliwości rozwoju w organizacji.

· Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne).

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

Naszym największym atutem jest wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników. Staramy się zapewnić doskonałe miejsce pracy, które przyciąga, rozwija i zatrzymuje najlepsze talenty, promuje zaangażowanie pracowników, wspiera pracę zespołową i ostatecznie napędza innowacje z korzyścią dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć środowisko, do którego czujesz, że należysz, gdzie różnorodność i integracja jest siłą napędową rozwoju i innowacji. Opracowujemy i wdrażamy najlepsze programy i praktyki, zapewniając wzbogacające możliwości kariery, słuchając opinii pracowników i zawsze stawiając sobie wyzwania, aby działać jeszcze lepiej.To jest właśnie The Carrier Way.

Carrier is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Job Applicant's Privacy Notice:

Click on this link (https://www.corporate.carrier.com/legal/privacy-notice-job-applicant/) to read the Job Applicant's Privacy Notice

DirectEmployers