Experience Inc. Jobs

Job Information

Cargill Specjalista ds. Łańcucha Dostaw in Warsaw, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata.

Opis stanowiska

Specjalista ds. obsługi klienta uczestniczy w monitorowaniu wysyłek i zwrotów towarów oraz w optymalizacji tych procesów. Koordynuje procesy logistyczne związane z przetwarzaniem złożonych zamówień od dostawców/klientów oraz rozwiązuje problemy związane z tymi procesami.

Oferta dotyczy zatrudnienia na 1 rok.

Kluczowe Obowiązki:

  • Planowanie dostaw w oparciu o uzgodnione z klientami/dostawcami harmonogramami wysyłek

  • Kontakt z zewnętrzną firmami kontrolnymi, klientami i dostawcami

  • Informowanie dostawców/klientów o statusie zamówienia, saldach kontraktów i innych etapach realizacji potrzebnych do zakończenia sprzedaży

  • Koordynowanie transportu produktów (materiały sypkie) w Polsce i zagranicą

  • Współpraca z działami wewnętrznymi w Cargill (dział celny, transport, handlowy,rozliczeń faktur itp.)

  • Usprawnianie procesów biznesowych mające na celu optymalizację kosztową i zwiększenie wydajności

#LI-JP1

Kwalifikacje

Minimalne Kwalifikacje

  • Dyplom licencjata (chętnie logistyka, transport lub pokrewne)

  • Język angielski – biegły

  • Dobra znajomość Excel / MS Office

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność wykonywania wielu zadań w tym samym czasie

Preferowane Kwalifikacje

  • Doświadczenie na podobnych stanowisku, preferowana branża rolnicza

  • Doświadczenie w koordynowaniu rożnego rodzaju transportu

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu importu / exportu

  • Doświadczenie pracy z SAP

BENEFITY

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

Nasza Oferta

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV już dziś:

Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Equal Opportunity Employer, including Disability/Vet.

At Cargill, everyone matters and everyone counts. Cargill is committed to creating and sustaining an inclusive and diverse work environment where all employees are treated with dignity and respect. As such and in alignment with our Guiding Principles, Cargill's long-standing equal employment opportunity policy prohibits discrimination and harassment against any employee or applicant based on race, ethnicity, color, religion, national origin, ancestry, sex, gender, gender identity, gender expression, sexual orientation, age, disability, pregnancy, genetic information, marital status, family status, citizenship status, veteran status, military status, union affiliation, or any other status protected by law.

Cargill also complies with all applicable national and local laws and regulations pertaining to non-discrimination and employment.

Notice to Recruiters and Staffing Agencies: Cargill, Inc. and subsidiaries (“Cargill”) have an internal recruiting department. Please review this notice.

US Employment Resources: Equal Opportunity Employer, including Disability/Vet.

DirectEmployers