Experience Inc. Jobs

Job Information

Jacobs Projektant Instalacji Elektrycznych/ Electrical Engineer (K/M/X) in Warsaw, Poland

Your Impact:

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi.

W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach:

  • Advanced Facilities

  • Water&Environment

  • Transportation

  • Energy&Power

  • Cities&Places

  • Digital

W związku z rozwojem Zespołu Elektrycznego poszukujemy inżynierów zainteresowanych pracą w obszarze projektowania instalacji elektrycznych. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia na różnorodnych projektach, realizowanych zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych.

Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile.

W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ściężkę kariery!

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie projektowym

  • Współpraca z inżynierami w Polsce i za granicą

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, rysunków, opisów, zestawień materiałów

  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych w celu dokonania inwentaryzacji i oceny infrastruktury technicznej

  • Opracowywanie raportów obliczeniowych dla oświetlenia oraz instalacji elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu (Dialux, Amtech, SKM, EasyPower, Etap)

  • Udział w opracowywaniu modelu 3D instalacji elektrycznych w środowisku BIM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym

  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30)

  • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h)

  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury

  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs

  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania

  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)

  • Możliwość udziału w lekcjach j. angielskiego/polskiego/niemieckiego

  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów

Here’s what you’ll need :

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, energetyki lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na projektach przemysłowych

  • Doświadczenie w doborach i specyfikacji urządzeń elektrycznycznych, transformatorów, rozdzielnic, agregatów prądotwórczych

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania instalacji elektrycznych

  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość europejskich i brytyjskich standardów, norm, przepisów i wytycznych projektowania będzie dodatkowym atutem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że będąc inkluzywnymi, stajemy się sobie bliżsi, a hołdując rożnorodności, zwiększamy naszą kreatywność. Akceptujemy ludzi takimi, jakimi są, bez względu na wiek, niepełnosprawność, tożsamość płciową, ekspresję płciową, stan cywilny, zdrowie psychiczne, rasę, wyznanie lub przekonania, orientację seksualną, pochodzenie społeczno-ekonomiczne, ciążę czy urlop wychowawczy. Przeczytaj więcej tutaj. (https://www.jacobs.com/about/inclusion-and-diversity)

Jako pracodawca świadomie wspierający osoby z niepelnosprawnościami, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne ze wszystkimi kandydatami spełniającymi kryteria stanowiska.

Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas procesu rekrutacji, skontaktuj się z naszym zespołem recruitmentpoland@jacobs.com

Jacobs is an Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, creed, color, national origin, ancestry, sex (including pregnancy, childbirth, breastfeeding, or medical conditions related to pregnancy, childbirth, or breastfeeding), age, medical condition, marital or domestic partner status, sexual orientation, gender, gender identity, gender expression and transgender status, mental disability or physical disability, genetic information, military or veteran status, citizenship, low-income status or any other status or characteristic protected by applicable law. Learn more about your rights under Federal EEO laws and supplemental language.

DirectEmployers