Experience Inc. Jobs

Job Information

Eaton Corporation Starszy Inżynier Procesu eMobility in Tczew, Poland

Dołącz do rewolucji elektromobilności! - eMobility łączy doświadczenie w dziedzinie energii elektrycznej i mechanicznej, a my potrzebujemy wszystkich rąk na pokładzie. Możesz pomóc w opracowywaniu i produkcji rozwiązań w dziale eMobility firmy Eaton w Tczwie, tworzyć przyszłość transportu na świecie poprzez zarządzanie energią i siecią elektryczną. Dołącz do naszego zespołu wysoce wykwalifikowanych i innowacyjnych inżynierów.

Zadania:

• Stała kontrola nad zgodnością procesu ze specyfikacją techniczną.

• Monitorowanie parametrów technicznych procesu oraz optymalizacja i dbałość o stabilność procesu.

• Przygotowywanie dokumentacji projektowej i procesowej.

• Dobór narzędzi, oprzyrządowania i maszyn dla nowych procesów jak i usprawnienia bieżących procesów.

• Przygotowywanie raportów z testów wdrożeniowych procesu.

• Opracowywanie dokumentacji stanowiskowej.

• Opracowywanie i aktualizacja PFMEA.

• Przygotowywanie zapytań ofertowych (RFQ) a także analiza oraz wybór dostawców maszyn.

• Uruchamianie nowych i optymalizowanie istniejące systemów.

• Instalowanie oraz uruchamianie na stanowisku pracy nowych urządzeń.

• Analizowanie przyczyn przestojów na liniach produkcyjnych i wdrażanie akcji korygujących.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku jako Inżynier Procesu/Produkcji.

  • Doświadczenie z zakresu procesów montażowych, w tym m.in. w systemach dokręceń połączeń śrubowych lub systemach aplikacji mas uszczelniających lub w systemach wizyjnych.

Umiejętności:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Wiedza z zakresu mechaniki i automatyzacji produkcji.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość procesów wytwarzania produktów elektronicznych.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejetność organizacji pracy.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

#LI-PN1

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Wyzwania w ramach dynamicznego zespołu projektowego.

  • Twoje aspiracje mają znaczenie – Eaton zachęca do awansu wewnętrznego, jeśli to tylko możliwe.

  • Twój rozwój ma znaczenie – Inwestujemy w naszych pracowników na dłuższą metę – nie tylko poprzez wynagrodzenie i korzyści, ale także poprzez ciągłe możliwości nauki i rozwoju.

  • Twój wkład ma znaczenie – Niezawodność, bezpieczeństwo, efektywność i zrównoważoność stanowią sedno naszego zaangażowania w poprawę życia ludzi i środowiska dzięki technologiom zarządzania energią.

Zobowiązujemy się do różnorodności i zrównoważonego rozwoju. Dołączysz do globalnego zespołu, który dąży do spełnienia naszej obietnicy marki: “Spraw, by to, co ma znaczenie, działało”. Jesteśmy dumni z kultury, którą tworzymy, odzwierciedlając nasze wspólne cele, przekonania i postawy. Nasze wartości to: Etyka, Pasja, Odpowiedzialność, Efektywność, Transparentność, Nauka.

DirectEmployers