Experience Inc. Jobs

Job Information

Emerson CNC turner in SZÉKESFEHÉRVÁR, Hungary

Olyan önállóan dolgozni képes, szakmailag felkészült kollégát keresünk, aki nyitott a fejlődésre és keresi a szakmai kihívásokat

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

  • Egyedi alkatrészek gyártása rajzdokumentációknak megfelelően

  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje a megmunkálási feladatoknak megfelelően

  • A megmunkáláshoz szükséges forgácsoló szerszámok kiválasztása

  • Megfelelő technológia alkalmazása a forgácsoló szerszámokhoz

  • Méretkorrekció önálló végrehajtása

  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, Oracle használata

  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Mi jellemez:

  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, nyitottság a szakmai kihívásokra

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:

  • Szakirányú végzettség

  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában

  • Műszaki rajzolvasási és mérési ismeretek

  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért

  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelentenek a következők:

  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

  • Családias, nívós munkakörnyezet

  • Támogató, barátságos légkör

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek

  • Munkába járás támogatása

  • Délutános műszakpótlék és mozgóbér

  • Ingyenes sportolási lehetőségek

Requisition ID : 24008105

Emerson is an Equal Opportunity/Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to sex, race, color, religion, national origin, age, marital status, political affiliation, sexual orientation, gender identity, genetic information, disability or protected veteran status. We are committed to providing a workplace free of any discrimination or harassment.

DirectEmployers