Experience Inc. Jobs

Job Information

Nestle Project Engineer in Szerencs, Hungary

Feladatok

Beruházási és építési projektek tervezése, műszaki, idő, költség tervek készítése és nyomonkövetése az előkészületi és installálási valamint felfutási szakaszon keresztül.

  • Beruházási és építési projektek tervezése (műszaki, idő, költség tervek)

  • Munkabiztonsági tervkészítés, oktatás, betartatás

  • Kivitelezés levezetése

  • Oktatások megszervezése, lebonyolítása, vizsgáztatás

  • Beindítás, üzembe helyezés dokumentáció-készítés

  • Projekt csapat koordinálása, határidők, költségtervek betartása.

Elvárások

  • Felsőfokú-, gépész- vagy villamosmérnöki végzettség szükséges

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Munkabiztonsági ismeretek, elkötelezettség

  • Minimum 2 éves szakmai gyakorlat

  • Jó dokumentációs és prezentációs készség

  • AUTOCAD és MS Office alkalmazások ismerete

  • Határozottság, jó szervező készség

  • Önálló, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés

  • Cafeteria juttatás

  • Húsvéti és karácsonyi juttatás

  • Bónuszrendszer

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Céges telefon; laptop

  • Munkábajárás támogatás

  • Teljes munkaidő (rugalmas munkarend)

  • Multinacionális vállalati környezet

DirectEmployers