Experience Inc. Jobs

Job Information

Kalmar Solutions Application Specialist in Stargard, Poland

Category: Kalmar

Facility: Information Management

Location:

Stargard, PL

Application Specialist

Cel stanowiska:

Systematyzowanie, dokumentowanie, rozwijanie systemu ERP w MAU Polska. Wsparcie innych czynności IT, według potrzeb.

Główne zadania:

● Wdrażanie nowych użytkowników w organizacji, zarówno od strony systemu jak i procesów

● Współpraca z zewnętrznymi dostawcami IT

● Aktywny udział w rozwijaniu i wprowadzaniu ulepszeń w systemie ERP

● Codzienne wsparcie i szkolenie lokalnych użytkowników lokalnych

● Opracowanie niezbędnej dokumentacji IT

● Obowiązek stosowania się do poleceń przełożonego, które dotyczą pracy, jeżeli nie są onesprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę

● Obowiązek wykonywania pracy sumiennie i starannie

● Dbałość o ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością, środowiskiem, BHP (tworzenie,doskonalenie dokumentacji procesowej i systemowej oraz utrzymywanie jej ciągłej aktualności i przydatności, przestrzeganie przepisów BHP i ochrony środowiska (segregowanie odpadów, zapobieganie wyciekom, postępowanie zgodnie z procedurami, procesami, instrukcjami obowiązującymi w fabryce Kalmar).

Do sukcesu będziesz potrzebować:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, informatyka, ekonomia, inżynieria lub podobne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej lub w firmie wdrażającej systemy klasy ERP)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Python, Django, dot.net, SQL, C#.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka angielskiego min.B1

  • Umiejętność pracy z projektami

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy i komunikacji

  • Znajomość różnych systemów ERP

  • Rozumienie procesów biznesowych zachodzących w firmie produkcyjnej

Zainteresowany/a?

Czekamy na Twoją aplikację.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z rekruterem: ireneusz.iskra@kalmarglobal.com

DirectEmployers