Experience Inc. Jobs

Job Information

Carrier Inżynier ds. testów in Ropczyce, Poland

Date Posted:

2023-02-23

Country:

Poland

Location:

Kolejowa 24, Ropczyce 39-100, Poland

Zbuduj karierę opartą na zaufaniu

Dołączając do firmy Carrier stajesz się częścią zespołu światowego leadera w zakresie zdrowych, bezpiecznych, zrównoważonych i inteligentnych rozwiązań dla budynków i chłodniczych łańcuchów dostaw. Tworzymy rozwiązania, które mają znaczenie dla ludzi i całej planety – a nasi pracownicy są są sercem tych działań. Jesteśmy firmą innowatorów, w której każdy problem traktujemy jako wyzwanie. Łączy nas The Carrier Way – nasza wizja, wartości i kultura. Największymi atutami firmy Carrier są wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników.

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego zespołu.

Stanowisko: Inżynier ds. testów

Lokalizacja: Ropczyce

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie błędów na poziomie komponentów oraz wyrobu gotowego

  • Programowanie maszyn ICT (przygotowywanie oraz debug testów elektrycznych )

  • Obsługa istniejących i rozwój nowych testerów „Stand-alone”

  • Analiza błędów testowanych układów elektronicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany wydział elektryczny, kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka

  • Wiedza o komponentach elektronicznych i technologiach ich wytwarzania

  • Wiedza z zakresu technologii montażu powierzchniowego i przewlekanego urządzeń elektronicznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość języków programowania C++ oraz Visual Basic

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej

To oferujemy:

  • Pracę w dobrej atmosferze, w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Pakiet socjalny

  • Transport pracowniczy z Rzeszowa i okolic.

Nasze zobowiązania wobec Ciebie

Naszymi największymi atutami są wiedza, kreatywność i pasja naszych pracowników. Staramy się zapewnić miejsce pracy, które przyciąga, rozwija i zatrzymuje najlepsze talenty, promuje zaangażowanie pracowników, sprzyja pracy zespołowej i ostatecznie napędza innowacje z korzyścią dla naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby stworzyć środowisko, w którym każdy czuje się u siebie, a różnorodność i integracja są motorem wzrostu i innowacji. Opracowujemy i wdrażamy najlepsze w swojej klasie programy i praktyki, zapewniając bogate możliwości rozwoju, słuchając opinii pracowników i zawsze stawiając sobie wyzwania, aby działać jeszcze lepiej.

To jest właśnie The Carrier Way!

Carrier is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Job Applicant's Privacy Notice:

Click on this link (https://www.corporate.carrier.com/legal/privacy-notice-job-applicant/) to read the Job Applicant's Privacy Notice

DirectEmployers