Experience Inc. Jobs

Job Information

Support Services Group Telefonos értékesítő (biztosítási területre) in Remote, Hungary

Feladatok

  • Kimenő telefonhívások indítása: új illetve meglévő ügyfelek megkeresése biztosítási termékkel kapcsolatban.

  • Teljes körű igényfelmérés meglévő és potenciális ügyfelek részére.

  • Új szolgáltatások, termékek ismertetése.

  • A biztositasi termékekkel, szolgáltatásokkal vagy eljárásokkal, valamint az esetlegesen felmerülő problémákkal kapcsolatos kérdések megválaszolása.

  • Hívásokhoz tartozó adminisztráció kezelése.

    Elvárások

Te vagy az, akit keresünk ha:

  • Az alábbi végzettségek valamelyikével rendelkezel:

  • biztosításközvetítői hatósági vizsga vagy diploma.

  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül.

  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod.

  • Motivál a fejlődési lehetőség és fontos számodra a szakmai ismeretek folyamatos bővítése.

  • Szereted a kihívásokat, dinamikus munkakörnyezetet és az értékesítési folyamatokat, valamint kiváló kapcsolatokat szeretnél kialakítani az ügyfeleinkkel.

    Előnyt jelent

  • Van tapasztalatod értékesítésben

  • Dolgoztál már banki, biztosítói területen

  • Call Centeri pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel

    Amit kínálunk

  • Dolgozhatsz teljes- vagy részmunkaidőben.

  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezetben dolgozhatsz Budapest, Balatonboglár vagy Szekszárd belvárosában, de akár otthonról is.

  • Alapbéreden felül teljesítményarányos ösztönzésben részesülsz + választható béren kívüli juttatásokat biztosítunk.

  • Értékeljük lojalitásod: az első 3 hónap után extra bónusszal honorálunk a teljesítményedet is figyelembe véve.

    Céginformáció

A Support Services Group egy több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező multinacionális vállalat az outsourcing területén. Világszerte 25-nél több ügyfélszolgálati központtal rendelkezünk, köztük három Magyarországon található: Budapesten, Szekszárdon és Balatonbogláron.

Jelenleg több mint 400 kollégával működünk. Partnereink különböző iparágakból érkeznek, beleértve az autóipart, kereskedelmet, biztosítást, banki és streaming szolgáltatásokat.

DirectEmployers