Experience Inc. Jobs

Job Information

Johnson Controls HW Technik in Rajecko, Czech Republic

Naše oddělení výzkumu a vývoje se specializuje na vývoj průmyslové elektroniky.

Přidej se do našeho týmu a podílej se na vývoji nové generace protipožárních detekčních systémů!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Hledání závad a montáž elektronického a elektrického hardwaru, prototypové zapojení, testování a mechanická integrace.

  • Testování, hledání závad a opravy analogových a digitálních elektronických sestav

  • Spolupráce s kolegy: Mechanical Engineer, SQA tým, vývojový týmem

Co by Vám nemělo chybět?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru

  • Zkušenosti s montáží a pájením elektronických součástek na PCB, včetně testování, diagnostiky, …

  • Orientace v technické dokumentaci a schématech, znalost analogových a digitálních obvodů, znalost měřícího vybavení (osciloscop,…), znalost hardware počítačů

  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Motivující mzda

  • Finanční odměny: 13. plat - čtyřikrát ročně a 14.plat - roční bonus

  • Flexibilní benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, kafeterie v hodnotě 18.000 Kč/rok, výhodné T-Mobile tarify a další.

  • Práci na různorodých a zajímavých projektech v moderních prostorách špičkové světové technologické společnosti.

    #LI-AF1

DirectEmployers