Experience Inc. Jobs

Job Information

Johnson Controls EHS Coordinator (BOZP, PO) in Rajecko, Czech Republic

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro oblast EHS. Vaším hlavním úkolem bude koordinovat environmentální, zdravotní a bezpečnostní rizika s cílem zajistit dodržování předpisů a podporovat bezpečné pracovní prostředí.

Jaká bude Vaše náplň práce

  • Zodpovědnost za koordinaci EHS oblasti (BOZP, PO, životní prostředí, energetika)

  • Koordinace a aktualizace systému ISO (9001, 14001, 45001 a 50001)

  • Příprava a řízení auditů ISO – interních a externích, následná kontrola odstraňování nedostatků, či řešení podnětů ke zlepšování

  • Vedení legislativního a odborného školení zaměstnanců

  • Řízení rizik, jejich identifikace a zavádění preventivních opatření

  • Komunikace s mateřskou organizací v oblasti EHS (zpracování korporátních a legislativních EHS reportů)

  • Aktualizace dokumentace v souladu s legislativou

Co od Vás očekáváme

  • Dokončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru

  • Předchozí praxi na obdobné pozici, ideálně z mezinárodní výrobní společnosti

  • Komunikativní znalost AJ

  • Práce na PC – kancelářský balík MS Office

  • Samostatnost, systémové myšlení, umět si zorganizovat práci

Výhodou

  • Znalost problematiky QMS – systémové nastavení kvality

Co Vám nabízíme

  • Skvělou příležitost poznat mezinárodní prostředí výrobní společnosti

  • Naše standardy v EHS oblasti jsou nastaveny na vysoké úrovni

  • Stabilní práci v čistém a bezpečném prostředí

    1. a 14. plat – kvartální a roční finanční odměny
  • Cafeterie 18.000 Kč (po roce zaměstnání)

  • Příspěvek na dopravu až 800 Kč

  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění - již po zkušební době

  • 5 týdnů dovolené

  • Přátelský kolektiv

  • Další benefity (vitamíny, zdravá svačinka, akce pro zaměstnance, …)

    #LI-AF1

DirectEmployers