Experience Inc. Jobs

Job Information

Johnson Controls Servisní Koordinátor/ka in Prague, Czech Republic

Sensormatic Solutions je celosvětovým lídrem v oblasti inteligentních řešení pro oblast maloobchodu. Propojením klíčových dat o maloobchodních zásobách, návštěvnosti nakupujících a prevenci ztrát Sensormatic Solutions maloobchodním řetězcům poskytuje provozní dokonalost ve velkém měřítku a kupujícím jedinečné nákupní zážitky.

Na této pozici budete odpovídat za plánování a koordinaci činností našich servisních techniků z oddělení Sensormatic Solutions tak, abychom našim zákazníkům z oblasti maloobchodu poskytovali kvalitní a včasné servisní služby.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • Příjem, řešení a koordinace servisních zakázek, ve spolupráci se servisním týmem

  • Plánování výjezdů techniků, časová koordinace a zodpovědnost za efektivitu výjezdů techniků

  • E-mailová a telefonická komunikace se zákazníky - obsluha servisního telefonu a emailu

  • Objednávky materiálu a náhradních dílů, komunikace se zahraničními výrobními závody

  • Zodpovědnost za servisní sklad - sledování skladových položek, logistika náhradních dílů, jejich výdej dle požadavků servisního oddělení a inventarizace zásob

  • Kompletní agenda evidence servisu, zápůjčky, příprava podkladů pro fakturaci

  • Příprava cenových kalkulací nebo spolupráce při jejich přípravě

Co od Vás očekáváme

  • Ukončené středoškolské vzdělání

  • Alespoň 2letou předchozí praxi na administrativní pozici, nejlépe ve firmě s technickým zaměřením

  • Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem

  • PC gramotnost – dobrá uživatelská znalost kancelářského balíku Windows

  • Schopnost stanovit si priority a dotahovat věci do konce

Výhodou

  • Technické (elektro) vzdělání

  • Zkušenost z korporátního prostředí

  • Předchozí praxe na obdobné pozici (koordinace servisních služeb)

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci v globální společnosti s největším portfoliem produktů a řešení v oblasti technologií budov

  • Příjemné a moderní pracovní prostředí v lokalitě Praha 22 - Uhříněves

  • Stravenkový paušál 107,- Kč/den, 5 týdnů dovolené, sick day, příspěvek na penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli, zvýhodněná Multisport karta, očkování proti chřipce, týmové a dobrovolnické akce, odměna za doporučení kandidáta a další zaměstnanecké benefity

    #LI-PP1

DirectEmployers