Experience Inc. Jobs

Job Information

GE Aerospace Quality Engineer in Prague, Czech Republic

Job Description Summary

Inženýr kvality je odpovědný za dodržovaní standardu kvality v interní výrobě

Job Description

Právě do našeho týmu interní kvality hledáme:

  • Spolehlivého, zodpovědného a přátelského kolegu či kolegyni

  • Člověka, který nám pomůže zajistit dodržování standardů kvality v interní výrobě i u externích dodavatelů

Popis pracovní pozice:

  • Řízení neshodných dílů včetně jejich správného označení a umístění v izolátoru

  • Organizovace a vedení komise, která řeší neshodné díly

  • Součástí denní náplně práce je i administrativa- zpracovávání záznamů o neshodách v systému Oracle a reportování aktuálních stavů izolátoru

  • Pokud nastanou nesrovnalosti, vytváření podpory při řešení kořenových příčin a sledování efektivnosti nápravných opatření.

  • Menší projekty ke zlepšování celého systému kvality u nás ve firmě

  • Smozřejmě všemu předchází komplexní zaškolení od zkušnených kolegů

Základní požadavky:

  • Nejméně středoškolské vzdělání v technickém oboru nebo zkušenosti na obdobné pozici

  • Angličtina pro každodenní komunikaci na úrovni min B1/B2

  • Umíte číst z výkresů a pracujete v MS Office

  • A nebojíte se mluvit a stále se učit něco nového!

Na tohle se u nás můžete těšit

  • Jsme centrem vývoje a výroby nových leteckých technologií

  • Budete součástí GE Aviation, největšího výrobce letadlových motorů na světe

  • Nabízíme práci v mezinárodním týmu na pobočce v Praze – Letňany

  • Pracujeme na různorodých projektech (například na novém motoru Catalyst)

  • Najdete u nás i spoustu firemních benefitů, dáváme si záležet Work-life balance našich zaměstnanců, a proto nabízíme flexibilní zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně , 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc , plně hrazené stravenky , 6% příspěvek na volný čas či pojištění, částečně dotovanou Multisport kartu, plně vybavené fitko v budově, podporujeme zdravý životní styl a rozvojové aktivity našich zaměstnanců

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers