Experience Inc. Jobs

Job Information

Cushman & Wakefield Associate, Leasing Manager in Prague, Czech Republic

Job Title

Associate, Leasing Manager

Job Description Summary

Jsme jednička na trhu a pracujeme na špičkových retailových projektech v České republice, ať už jde o obchodní centra, maloobchodní nemovitosti v centrech měst, retail parky, nebo outletová centra.

Job Description

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za pronájem volných nájemních jednotek v rámci existujících i připravovaných developerských projektů v nákupních ulicích

  • Dojednávání nových a prodlužování stávajících nájemních smluv

  • Akvizice nových klientů, péče o stávající klienty

  • Poskytování konzultačních služeb klientům pro využití retailových projektů

  • Podílení se na marketingové strategii projektů

  • Monitoring trhu

  • Spolupráce s dalšími odděleními v rámci společnosti (Industrial, Office, Valuation)

Naše požadavky:

  • VŠ vzdělání

  • Pokročilá znalost angličtiny

  • Zkušenost s pronájmem maloobochodních komerčních nemovitostí

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

  • Ambiciózní a motivovaný přístup k práci

  • Ochota se učit novým věcem

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Práci na dobu neurčitou

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelskou firemní kulturou

  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (Cafeterie, stravné, 5 týdnů dovolené, sick days, služební telefon a notebook)

  • Možnost kariérního rozvoje a růstu, školení

  • Spolupráci s nejzkušenějšími profesionály na trhu komerčních nemovitostí

  • Spolupráci s klíčovými developery a majiteli nemovitostí, s významnými mezinárodními značkami

  • Kanceláře v centru města

DirectEmployers