Experience Inc. Jobs

Job Information

Takeda Pharmaceuticals Deviation and change management coordinator in Nyíregyháza, Hungary

By clicking the “Apply” button, I understand that my employment application process with Takeda will commence and that the information I provide in my application will be processed in line with Takeda’s Privacy Notice and Terms of Use . I further attest that all information I submit in my employment application is true to the best of my knowledge.

Job Description

A BioLife plazmaközpontok a Takeda biogyógyszeripari vállalat részeként működnek. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása a gyógyszergyártáshoz.

Deviation and change management coordinator

munkatársunkat keressük magyarországi plazmaferezis központjaink támogatására.

A Deviation and change management coordinator munkatárs kritikus szerepet játszik a helyes gyártási gyakorlat (GMP) szabványainak való megfelelés biztosításában azáltal, hogy a szervezeten belül irányítja mind az eltérések kivizsgálását, a javító és megelőző intézkedések meghozatalát és a változás kezelési folyamatokat. Ez a pozíció felelős a teljes eltérés- és változás kezelés folyamat koordinálásáért és felügyeletéért, miközben biztosítja a megállapított határidők, a szabályozási követelmények és a minőségi szabványok betartását.

Feladatok:

  • Eltérések kivizsgálási folyamatának kezdeményezése és irányítása, biztosítva, hogy minden eltérés megfelelően, a Takeda előírásainak megfelelően dokumentálva és nyomon követve legyen.

  • Együttműködés az érdekelt felekkel, beleértve a termelési személyzetet és a minőségbiztosítást, a vizsgálathoz szükséges információk és inputok összegyűjtése, a javasolt változtatások folyamatokra, rendszerekre és termékekre gyakorolt hatásának felmérése érdekében.

  • Alapos vizsgálatok biztosítása az eltérés kiváltó okának azonosítása érdekében, a megfelelő eszközök és módszerek felhasználásával.

  • Elemzi az adatokat és a dokumentációt az eltéréssel kapcsolatos hatás és a lehetséges kockázatok meghatározása érdekében.

  • Javító és megelőző intézkedések (CAPA) kidolgozása és javaslattétel az azonosított kiváltó okok kezelésére és a megismétlődés megelőzésére.

  • Együttműködik a többfunkciós csapatokkal a CAPA-k végrehajtása és hatékonyságának nyomon követése érdekében.

  • Biztosítja, hogy minden eltérés kivizsgálása, változás kezelés a GMP-irányelveknek és a szabályozási követelményeknek megfelelően történjen.

  • Az összes eltérésvizsgálat pontos és naprakész dokumentációjának vezetése az elektronikus rendszerben, beleértve a vizsgálati jelentéseket, a CAPA-kat és a kapcsolódó levelezést.

  • A változás kezelés folyamat irányítása, beleértve a módosítási kérelmek értékelését, felülvizsgálatát és döntések előkészítését.

  • Változás kezelés stratégiák kidolgozása és végrehajtása a változások megfelelő értékelésének, dokumentálásának és végrehajtásának biztosítása érdekében.

  • Az összes változás kezelés tevékenység pontos és naprakész dokumentációjának vezetése, beleértve a változtatási kérelmeket, a hatásvizsgálatokat és a változtatási végrehajtási terveket.

  • Rendszeresen tájékoztatja a vezetést és az érdekelt feleket az eltérések kivizsgálásának, a CAPA végrehajtásának és a változás kezelés tevékenységeknek az állásáról.

  • Folyamatosan figyelemmel kíséri és értékeli az eltérések és a változás kezelés folyamatok hatékonyságát, azonosítja a javításra szoruló területeket és végrehajtja a megfelelő változtatásokat.

Elvárások:

  • Minimum 1-3 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent

  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Utazási hajlandóság

  • GMP-előírások, minőségügyi rendszerek és változás kezelés elvek alapos ismerete

  • GMP-környezetben szerzett tapasztalat eltérések kezelésében, kivizsgálásában és változások ellenőrzésében

  • Kiváló analitikus és problémamegoldó képesség

  • Erős figyelem a részletekre, és képesség komplex adatok és dokumentáció feldolgozására

  • Hatékony kommunikációs és interperszonális készségek többfunkciós csapatokkal és érdekelt felekkel való együttműködéshez

  • Képesség több eltérésvizsgálat és változás kezelés tevékenység egyidejű priorizálására és irányítására

  • Jártas az eltérés- és változás kezelés szoftverek és egyéb releváns eszközök használatában

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá

  • Éves teljesítményarányos bónusz

  • 3 hónap próbaidő után: havonta nettó 25.000,- Ft cafeteria (OTP SZÉP kártya) juttatás, Medicover Egészségbiztosítási szolgáltatás nyújtása

  • Kiemelkedő munkakörülmények

  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hu.biolife.hr@takeda.com.

Locations

HUN - Budapest BioLife HQ

HUN - Budapest KÖKI, HUN - Budapest Lurdy, HUN - Debrecen, HUN - Eger, HUN - Kecskemét, HUN - Miskolc, HUN - Nyíregyháza, HUN - Pécs Bajcsy, HUN - Pécs Király, HUN - Szeged

Worker Type

Employee

Worker Sub-Type

Regular

Time Type

Full time

DirectEmployers