Experience Inc. Jobs

Job Information

ASSA ABLOY Quality Controller in Leszno, Poland

Career Opportunities: Quality Controller (31506)

Requisition ID 31506 - Posted - ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - EEM Manufacturing Group - POL: Leszno - Engineering & Science - Posting Country (1) - Yes - Associate - Travel Required: 0%-10%

 Job Description Print Preview

KONTROLER JAKOŚCI

(Leszno)

OBOWIĄZKI:

  • Międzyoperacyjna kontrola procesu produkcyjnego / sprawdzanie zgodności półproduktów powstających w trakcie realizacji procesu produkcyjnego z dokumentacją techniczną;

  • Wystawianie dokumentów niezgodności jakościowych i aktywny udział w rozwiązywaniu problemów;

  • Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów;

  • Pomiary manualne za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych.

  • Adresowanie reklamacji do dostawców.

  • Udział w audytach i przeglądach (kontrola strumieni produkcyjnych, audyty wewnętrzne, audyty 5S)

    WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  • Umiejętności pomiarowe (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, mikroskop pomiarowy, głębokościomierze, czujniki zegarowe i elektroniczne, wysokościomierz elektroniczny itp.)

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Zdolność do oceny wizualnej powłok galwanicznych.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym mile widziany

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Asertywność

  • Łatwość do podejmowania szybkich , samodzielnych decyzji

  • Koncentracja na działaniach zmierzających do poprawy jakości

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferta:

  • Umowa o pracę,

  • Pensja zasadnicza + premia kwartalna,

  • Prywatna opieka medyczna Medicover,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie Unum,

  • Karta Multisport,

  • Świadczenia ZFŚS.

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

DirectEmployers