Experience Inc. Jobs

Job Information

Procter & Gamble Projektmérnök – Technical Engineer in Gyongyos, Hungary

Job Location

Gyongyos

Job Description

Procter & Gamble - több mint 30 éve Magyarországon.

A Procter&Gamble, a világ legnagyobb fogyasztási cikkekkel foglalkozó amerikai multinacionális nagyvállalata. Márkáink 185 éve a legmagasabb minőséget, kiváló teljesítményt és értéket képviselnek, éllovasai az innovációnak, és különlegessé teszik a mindennapokat. (Ariel®, Lenor®, Gillette®, Oral-B®, Blend-a-med®, Braun®, Head & Shoulders®, Pantene®, Old Spice®, Pampers®, Ambi pur®, Jar® ,Always®, Tampax®, Naturella®.)

A P&G-nél a jövő vezetőit keressük, akik egy dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalat bővülésében szeretnének részt venni. Mérnökeink valóban élen járnak a technológiák fejlesztésében és az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok kialakításában.

Szeretnél részese lenne ennek a csapatnak? Csatlakozz még ma a gyöngyösi Procter&Gamble csapatához!

Főbb feladatok, munkák:

  • A projekt műszaki elvárásainak meghatározása

  • Együttműködés külsős gépgyártókkal, egyéb termelési részlegekkel és további P&G gyárakkal a legjobb mérnöki megoldások megalkotása érdekében

  • Új gyártósorok tervezése és fejlesztése a beszállítókkal együttműködve, 3D-s látványtervek ellenőrzése

  • Új gyártósorok műszaki megfelelőségének ellenőrzése szabványok és követelmények alapján

  • Átvételi tesztek kidolgozása és lebonyolítása a beszállítóktól vásárolt berendezéseken, üzembe helyezés

  • A gyártási folyamatok fejlesztése

Job Qualifications

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú (egyetemi/főiskolai) műszaki végzettség: műszaki menedzser, projekt-, gépész-, anyag-, műanyagipari-, mechatronikai-, villamos-, környezet-, bio-, élelmiszer-, vegyész-, és minőségügyi-, ipari formatervező mérnök stb…

  • Pályakezdő, frissdiplomás vagy/és max. 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel

  • Kommunikációképes az angol és a magyar nyelvtudásod(szóban és írásban)

  • Jó csapatjátékos vagy és nem okoz gondot az önálló munkavégzés sem

  • Erős vezetői és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel

  • Problémamegoldó készség, rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és rugalmasság jellemez

  • Utazási hajlandóság (hazai és külföldi)

Job Schedule

Full time

Job Number

R000082319

Job Segmentation

Experienced Professionals (Job Segmentation)

P&G was founded over 180 years ago as a simple soap and candle company. Today, we’re the world’s largest consumer goods company and home to iconic, trusted brands that make life a little bit easier in small but meaningful ways. We’ve spanned three centuries thanks to three simple ideas: leadership, innovation and citizenship.

The insight, innovation and passion of talented teams has helped us grow into a global company that is governed responsibly and ethically, that is open and transparent, and that supports good causes and protects the environment. This is a place where you can be proud to work and do something that matters.

DirectEmployers