Experience Inc. Jobs

Job Information

TE Connectivity HR SERVICES AGENT in ESZTERGOM, Hungary

HR SERVICES AGENT

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

Munkakör áttekintése

A HR Services Agent csapat fogadja és megválaszolja a HR-politikákkal/programokkal kapcsolatos kéréseket, megfelelően továbbítják és delegálják az alkalmazottaktól érkező kéréseket további információkért, és válaszolhatnak a gyakorlattal kapcsolatos kérdésekre online forrásokon keresztül. A csapat különböző papíralapú és elektronikus űrlapokat is feldolgoz a HR-tevékenységek dokumentálásával kapcsolatban, mint például az új alkalmazottak felvétele, a státuszváltozás, a juttatások, a munkaviszony megszüntetése stb.

Rád váró feladatok

  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése

  • Kérelmek kezelése a vállalat belső rendszerében

  • Ügyfélkérések kezelése és megoldása

  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a külföldi kollégákkal

  • Társterületek támogatása

  • Egyéb munka- és bérügyi feladatok elvégzése

  • Keletkező munkaügyi iratok rendezése

  • Elektronikus adatrögzítés

  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtés számára

  • A projektekkel kapcsolatos információk vezetése, folyamatos frissítése

  • Projektekhez tartozó dokumentációk feldolgozása, rendszerezése, archiválása

  • Auditokban aktív részvétel

Amit Tőled kérünk

  • Középfokú végzettség

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

  • MS Office programok magas szintű ismerete

  • Kiváló kommunikációs képesség és csapatszellem

  • Dinamikus, proaktív, nyitott személyiség

  • Rendszerszemlélet, precizitás, terhelhetőség

  • Magas problémamegoldó képesség

Location:

ESZTERGOM, KE, HU, H-2500

City: ESZTERGOM

State: KE

Country/Region: HU

Travel: None

Requisition ID: 121222

Alternative Locations:

Function: Human Resources

TE Connectivity and its subsidiaries, affiliates, and operating units (collectively, the "Company") is committed to providing a work environment that prohibits discrimination on the basis of age, color, disability, ethnicity, marital status, national origin, race, religion, gender, gender identity, sexual orientation, protected veteran status, disability or any other characteristics protected by applicable law or regulation.

DirectEmployers