Experience Inc. Jobs

Job Information

Procter & Gamble Elektromos gyártástámogató / Elektronikai technikus in Csomor, Hungary

Job Location

Csomor

Job Description

FELADATAID:

  • Gyártósori elektromos rendszerek és alkatrészek tervszerű megelőző karbantartása

  • Gyártás során felmerülő elektromos hibák diagnosztizálása (erősáramú és PLC-s hibakeresés), javítása és dokumentálása

  • Folyamatok optimalizálása, veszteségcsökkentés

Job Qualifications

TÉGED keresünk, ha:

  • minimum középfokú szakirányú iskolai (automatizálási/elektrotechnikai/mechatronikai) végzettséged van pályakezdőként, vagy szakmai munkatapasztalattal

  • előny: technikusi végzettség

  • legalább alapszinten használod az Office programokat (Microsoft Excel, Word),

  • fontos számodra a munkavédelem és a minőségbiztosítási szabályok

  • nyitott vagy a tanulásra, jó a kommunikációs és probléma megoldó készséged

  • 12 órás műszakos munkarend vállalása. A műszakrendünk évközben is változhat a termelési igények függvényében.

    AJÁNLATUNK:

    Átlagosan elérhető havi fizetés: bruttó 570 000 Ft – 865 000 Ft*

    *műszakbeosztástól és munkatapasztalattól függően, műszakpótlékkal együtt

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag

  • Cafetéria, 13. havi munkabér, 60% emelt műszakpótlék

  • Apasági célú fizetett távollét

  • Karácsonyi csomag, kedvezményes étkezési, P&G termék vásárlási lehetőség gyárunk területén

  • Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés

  • Céges részvényprogram, önkéntes nyugdíjpénztár

  • Munkába járás támogatása autóval, motorral, robogóval netto 42 Ft/km vagy műszakrendekhez igazított ingyenes vállalati buszjáratokkal

Job Schedule

Full time

Job Number

R000103995

Job Segmentation

Plant Technicians (Job Segmentation)

P&G was founded over 180 years ago as a simple soap and candle company. Today, we’re the world’s largest consumer goods company and home to iconic, trusted brands that make life a little bit easier in small but meaningful ways. We’ve spanned three centuries thanks to three simple ideas: leadership, innovation and citizenship.

The insight, innovation and passion of talented teams has helped us grow into a global company that is governed responsibly and ethically, that is open and transparent, and that supports good causes and protects the environment. This is a place where you can be proud to work and do something that matters.

DirectEmployers