Experience Inc. Jobs

Job Information

Bonduelle America Junior Key Account Manager in Budapest, Hungary

Junior Key Account ManagerApply now »

  • Start apply with LinkedIn

  • Apply Now

    Start

  • Please wait...

Date:Jul 2, 2024

Location: Budapest, HU, 1113

Company: Bonduelle

A Bonduelle célja, hogy ösztönözze a növényi alapú étrendre való áttérést, hogy hozzájáruljon az emberek jólétéhez és a bolygó egészségéhez. Mezőgazdasági partnereivel együtt a csoport innovációval igyekszik egészséges, kiváló minőségű termékeket kínálni, miközben óvja a környezetet. Az 1853-ban alapított francia családi vállalkozás, a Bonduelle közel 100 országban forgalmazza termékeit.

Főbb feladatok:

  • Stratégiai tervek készítése a partnerek céljaihoz igazodva, figyelembe véve a vállalat üzleti céljait (költségvetés, profit) és a marketing stratégiát

  • Rövid és hosszú távú értékesítési tervek kidolgozása. Tárgyalás önállóan és az értékesítési vezetővel.

  • A versenypiaci környezet figyelése, piackutatás (piaci trendek, nyomon követési mechanizmusok), versenyfigyelés, új értékesítési lehetőségek felkutatása, vevői igények felmérése

  • Mennyiségi és költségvetési előrejelzések készítése, aktív részvétel az értékesítési előrejelzési (sales forecast) folyamatokban

  • Új termékek, lehetséges innovációk felkutatása a piacon

  • Állandó, erős kapcsolatok fenntartása a kulcsfontosságú partnerekkel

  • A cég képviselete üzleti tárgyalásokon

  • Hatékony együttműködés és kapcsolattartás más osztályokkal. Továbbá kapcsolattartás az területi képviselőkkel, célok meghatározása az ügyfelek számára és szoros együttműködés.

  • Új termékek bevezetésének támogatása: márka, második termékcímke, saját márka tervezés

  • Havi, negyedéves, féléves és éves jelentések készítése

  • A költségvetés napi ellenőrzése az üzleti stratégiák alapján. Promóciók és marketing tevékenységek meghatározása, stratégiai tervezés előkészítése, végrehajtása és elemzése.

Az ideális jelölt:

  • Legalább 2 év tapasztalat sales, retail FMCG szektorban

  • Korábbi tapasztalat, lehetőleg értékesítési támogatói/asszisztensi pozícióban

  • Erős analitikus látásmód

  • Asszertív kommunikáció

  • Jó csapatjátékos

  • Proaktív

  • Folyékony és magabiztos üzleti angol

Amit kínálunk:

  • A Bonduelle támogató munkakörnyezetet biztosít, nagyfokú rugalmassággal

  • Büszkék vagyunk emberközpontú és nyitott kultúránkra

  • Arra ösztönözzük munkatársainkat, hogy önmagukat megvalósítsák

  • Nyitott, családias és dinamikus csapatban dolgozunk

Juttatások:

  • Éves Bónusz

  • Cafeteria (éves + havi)

  • Laptop & mobil telefon

  • BKK bérlet támogatás

  • Magán egészségügyi biztosítás

  • Élet és baleset biztosítás

  • Szakmai tréningek

DirectEmployers