Experience Inc. Jobs

Job Information

Siemens Expert Data Engineer - CVG in Budapest, Hungary

Job Family: Information Technology

Req ID: 410878

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A projektről: Data területén keresünk támogatást a csapatunkba különféle adatkezelő rendszeri tevékenységeinkhez.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Adatfolyamatok és architektúrák tervezése, fejlesztése és karbantartása.

  • Adatforrások és platformok kezelése Azure-ban, adatok megbízhatóságának és hozzáférhetőségének biztosítása.

  • Adatfolyamok tervezése és implementálása Azure-ban vagy AWS-ben.

  • Forrásokból származó adatok privát felhőalapú eszközökbe való integrálása.

  • Az adatfolyamok és arcitektúrák pontosságának, integritásának és megbízhatóságának figyelemmel kísérése és optimalizálása.

  • Adatminőségi keretrendszerek és folyamatok fejlesztése.

  • Együttműködés az AI mérnökökkel az igények megértése érdekében.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Befejezett felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezel.

  • Van legalább 3-5 év tapasztalatod, amit Data Engineer pozícióban szereztél.

  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvismerettel rendelkezel.

  • Jártas vagy az alábbi technológiák használatában: AWS, Azure, ETL, Airflow.

  • Haladó Python és adatbázisok (Pandas, Stardog, Neo4J, Blazegraph) ismeretekkel rendelkezel.

  • Jól dolgozol egyedül és csapatban is.

  • Kitartás és proaktív hozzáállás jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Dolgoztál már vasúti területen.

  • Rendelkezel német nyelvtudással.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

DirectEmployers