Experience Inc. Jobs

Job Information

GE Vernova DTLP Intern in Budapest, Hungary

Job Description Summary

Job Description

Munkaköri leírás összefoglalása:

Érdekel ez IT terület, szenvedélyesen követed nyomon a legújabb digitális technológiai megoldásokat és szereted a kihívásokat?

Szeretnél részese lenni egy olyan nemzetközi vállalatnak, ami jelentős felelősséget vállal a globális klímaválság kezelésében?

Esetleg gondolsz már a jövődre is?

Akkor jelentkezz a Digital Technology Gyakornok pozíciónkra, mely felkészít téged az egyedülálló és elismert Digital Technology Vezetőképző Programunkra!

Szuper lehetőség ha szeretnél fejlődni, valós értéket képviselő feladatokon és projekteken dolgozni és kamatoztatni az egyetemen megszerzett tudásodat és képességeidet nemzetközi környezetben.

A GE Vernova 75.000 munkatársával innovatív megoldásokat kínál, megközelítőleg a világ 25%-ának az energiaellátásában, mindamellett, hogy aktívan hozzájárul az energiaellátás dekarbonizációjához.

Feladatok:

  • Legyél te az, aki a különböző IT projekteket támogatja és kézben tartja

  • Készíts olyan riportokat amik segítik a business döntéshozóit

  • Dolgozz együtt a különböző területek globális szakértőivel

  • Mutasd meg a kreativitásod: készíts és mutass be prezentációkat a vezetőinknek

Elvárások:

  • Jelenleg is STEM-nek minősülő képzésen tanulsz alap-vagy mesterszakon

  • 2025 januárjában vagy júniusában szerzed meg a diplomádat

  • Az angolt nem csak megérted de folyékonyan is beszéled

  • Tudsz heti 20-25 órát dolgozni és rugalmasan beosztani az idődet

  • Proaktív vagy, szeretsz önállóan dolgozni

  • Érdekelnek az új technológiák és az IT világ

  • Precíz vagy és ügyesen oldod meg a szembejövő problémákat

  • Nem ijedsz meg ha excelt kell használni vagy más MS Office programot

Előnyt jelent:

  • Van már gyakorlatod szoftverfejlesztésben, IT-ban vagy hasonló területen

  • Vezettél már csoportot az egyetemen vagy azon kívül

  • Jól kommunikálsz és könnyen megtalálod a hangot másokkal

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatokon dolgozhatsz egy multinacionális vállalatnál

  • Rugalmas munkaidőbeosztást biztosítunk, heti 3 nap otthoni munkavégzéssel

  • Felfedezheted az IT világ különböző területeit

  • Kapcsolatépítést és együttműködést a szervezet szenior vezetőivel – itt mindenki tanul mindenkitől

  • Privát egészségbiztosítást és életbiztosítást, cafeteriát az első naptól – mert törődünk veled

  • Lehetőséget projektek önálló menedzselésére

  • Támogatást a szakdolgozatod elkészítésében

Successful applicant will be legally eligible to enter into an employment relationship under the laws of Hungary.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers